Logo Honeywell Thermal Solutions

Portugal-PTSpain-ES20 Turkey-TR20France-FR20Germany-DE20   Russia-RU20China-CN20 Usa-US20

Portugal-PTSpain-ES20 Turkey-TR20France-FR20Germany-DE20   Russia-RU20China-CN20 Usa-US20

Logo Honeywell Thermal Solutions

Portugal-PTSpain-ES20 Turkey-TR20France-FR20Germany-DE20   Russia-RU20China-CN20 Usa-US20

Logo Honeywell Thermal Solutions
previous arrow
next arrow
Slider

Proses ısı uygulamaları için küresel partner

Honeywell Thermal Solutions (HTS) dünya genelinde ısı aktarma ve şebeke çözümlerinde en zengin, en yenilikçi ve en kapsamlı portföye sahiptir.
Proses ısısı alanında bir benzeri olmayan, proses ısısının güvenli ve verimli şekilde kullanılmasının tüm unsurlarını yürürlükte olan standartlara uygun şekilde kapsayan 100 yılı aşkın tecrübemizle dünya genelinde güvenilir uzman partneriniz biziz.

HONEYWELL THERMAL SOLUTIONS (HTS) ÜRÜN AİLESİ ŞUNLARI İÇERİR:

Honeywell Combustion Safety (Yakma Güvenliği), Eclipse, Exothermics, Hauck, Kromschroder ve Maxon. HTS çözümleri dünyanın güvenlik, verimlilik ve üretim ile ilgili en kritik ihtiyaçlarına çözümler sunar. Markalarımız hakkında daha fazla bilgiyi  aşağıdaki bölümlerden edinebilirsiniz.

Honeywell markalı ticari yakma ürünleri programlayıcılar başta olmak üzere; valfler, aktüatörler, limit ve basınç kontrollerini de içeren geniş ürün yelpazesini yakıcı, kazan ve çeşitli HVAC uygulamaları için müşterilerinin kullanımına sunar.

DEVAMI – ABD

DEVAMI – AVRUPA

SON YENİLİKLER

Honeywell Combustion Safety (Yakma Güvenliği), izlemeler ve test yöntemleri, mühendislik ve saha uygulamaları, güncellemeler ve renovasyonlar, eğitimler ve gaz emniyet yöntemleri sunarak yakma uygulamasının verimliliğini ve güvenilirliğini arttırmaktadır.

DEVAMI

Honeywell Eclipse, endüstriyel ısıtma işlemleri için güvenli, verimli, dayanıklı ve temiz ısı sağlayan geniş kapsamlı yakıcılar, reküperatörler, ısı eşanjörleri ve anahtar teslimi yakma sistem çözümleri sunar.

DEVAMI

Exothermics, son ürünlerini işlemek, kurutmak, kürlemek, pişirmek veya kaplamak için ısı kullanan endüstriyel ekipman üreticileri ve hertür endüstriden son kullanıcı için; güvenilir, yüksek verimliliğe sahip ısı eşanjörlerinin öncü sektör lideridir.

DEVAMI

Hauck, eksiksiz bir yakıcı ürün grubu ve yakma işlemini daha etkili ve düşük yakıt maliyetli hale getiren entegre yakma çözümleri ile asfalt ve hidrolik kırılma endüstrisine yakma çözümleri sunmaktadır.

DEVAMI

Honeywell Kromschröder, filtreler ve regülatörlerden; emniyet kapama ve kontrol valflerine, yakıcı kontrol sistemlerine kadar ısıtma ve ısıl işlem uygulamaları için gaz yakma ve kontrol ekipmanları ve yakıcı sistemleri üretmektedir.

DEVAMI

Honeywell Maxon, gaz ve sıvı yakıtlı yakıcılar ve valfler, ATEX – tehlikeli alan kapama valfleri ve düşük ve ultra düşük NOx yakıcıları ile endüstriyel ısıl işlem uygulamaları için yakıcı çözümleri ve uygulama gereksinimlerine göre geliştirilmiş yakma sistemleri tasarlar.

DEVAMI

BİZE ULAŞIN

Bir sorunuz mu var? Aşağıdaki formu doldurun, sizinle hemen irtibat kuralım.

Copyright © 2019 Honeywell international Inc.

Copyright © 20189 Honeywell international Inc.